13-Musejie-filmesana-2015

 

Pēc aptuveni nedēļu gariem procesiem, mākslas skolas absolventu-jauno mākslinieku filmēšana projekta “13 Mūsējie” ietvaros ir noslēgusies. Tagad priekšā montēšana un filmas “pirmizrāde” jau maija vidū!

Projekts “13 Mūsējie” ir par mākslas skolas absolventu-jauno mākslinieku un par mākslas skolas pašreizējo audzēkņu savstarpējo sinerģiju. Visa 2014./2015. mācību gada ietvaros mākslas skolā ierodas skolas absolventi-jaunie mākslinieki, daloties savās praksēs un pieredzēs un pārstāvot visdažādākās mākslas jomas, daļu no mākslām piedāvā izdzīvot arī pašreizējiem mākslas skolas audzēkņiem.

Par projekta aktivitātēm izvērstāk lasi šeit:

Pirmie no “13 Mūsējiem”

Mākslas nozaru teorētiskā un praktiskā “iedegšana”

Sestdienas dzeltenā krāsa mākslas skolā 

Kloni, burāni un zelts jeb noslēdzošās projekta “13 Mūsējie” darbnīcas mākslas skolā