DZIM-plakats-soc-mediji

Veco ļaužu pansionāta iemītnieki jau gadiem ilgi jūtas nevienam nevajadzīgi un traucējoši. Bet tad viņiem rodas traka ideja – atteikties no pensijām un doties brīvprātīgi armijā, tā glābjot valsti finanšu krīzes laikā un aizraujoši pavadot dzīves pēdējos gadus. Vecīši ir gana gudri, šo notikumu organizējot, un tagad īstie piedzīvojumi sākas. Kulminācija visam ir veco ļaužu armijas daļas dalība NATO apvienotajos manevros.

“Džimlai Rūdi Rallallā” ir 106 minūšu gara filma, kas Gulbenē būs skatāma 07.05.2015., plkst. 18:00. Ieeja: 1.00 Eiro. Ikvienam dota iespēja rezervēt savu vietu jau iepriekš: gundega.skela@gmail.com vai 29359594 (Gundega).

Filmas žanrs: traģikomēdija
Filmas auditorija: 7+
Filmas režisori: Māris Putniņš, Jānis Cimmermanis

Filmu izrādīšana un tikšanās ar tās veidotājiem notiek Radošās apvienības “Piektā Māja” projekta “Kino.Zīmē” ietvaros, ko finansiāli atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.