Gulbenes Jauniešu dienas ietvaros 24.jūlijā Gulbenes Mākslas skola piedāvā vēl nebijušu audiovizuālo piedzīvojumu ar iespēju sev piemeklēt ĪSTO apģērbu Jauniešu dienas performancei.

LLS-2015-jauniesu-diena

Lielisko Lupatu Skapis, 12:00-16:00

Līdz ar vasaras iestāšanos skapju durvis atveras, pārcilājot, mainot vai iegādājoties jaunus apģērba gabalus. Visa iepriekš minētā sevis ārējā izskaistināšana sadarbībā ar Latvijas Sarkano Krustu Gulbenē sākot ar drēbju apmaiņu, pielaikošanu, nodošanu un iegādi par ziedojumiem četru stundu garumā būs iespējama pie Gulbenes kultūras centra disko zāles (O.Kalpaka ielas un Skolas ielas krustojums). Tiekamies!


Gulbenes kultūras centra disko zālē

Jauniesu-diena-2014-KINO

Latviešu animācijas filmas bērniem un pieaugušajiem,  21:00-22:00 

 Turpinot iepriekšējos pilsētas svētkos aizsākto kino izrādīšanu, šogad ikvienam interesentam bijušajās kinoteātra “Miers” telpās stundas garumā būs iespēja iepazīt senāku un jaunāku laiku Latvijas animācijas meistardarbus, kas savus nospiedumus atstājuši ne vien Latvijas animācijas vēsturē, bet arī Eiropā un citur pasaulē.

Ieeja: bez maksas.


Kino un skaņas sintēze, 22:00-23:00

Kino un skaņas sintēze ir vietējo mūziķu un unikālu Latvijas dokumentālā kino darbu savstarpējās sinerģijas eksperiments. 20.gadsimtā radītajiem kinodarbiem elektroniskās mūzikas pārstāvis Aivars Krevics, pianiste Jana Aņisimova un mākslinieks Helgi Mar Kristjansson (Islande) piešķirs savu personisko sajūtu, “dzīvajā” radot skaņas celiņu sen radītam video saturam. Tādējādi ikvienam interesentam piedāvājot laikmetīgas interpretācijas par kino darbiem, kuri ierakstāmi ne vien Latvijas, bet arī pasaules kino vēsturē.

Ieeja: bez maksas