gallery wordpress plugin

23. novembrī Gulbenes Mākslas skolas audzēkņi tikās ar Alojas Mākslas skolas audzēkņiem RĪGĀ un piedalījās erudīcijas spēlē “SOMIJAS DIZAINA IKONA-TAPIO VIRKALA”, kas notika Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā. Audzēkņiem bija jādemonstrē zināšanas Somijas vēsturē, jāzin svarīgākie fakti par dabu un kultūru, jāstrādā skiču darbnīcā “DABAS IEDVESMOTS DIZAINS”. Apmeklējām Iittala veikalu, kur skolām tika pasniegtas skaistas Iittala veikala sarūpētās balvas. Audzēkņi devās uz SOMIJAS VĒSNIECĪBU, kur mūs sirsnīgi uzņēma Somijas vēstnieks Olli Kantanena kungs. Apmeklējām MENCERDOFA NAMU un mūsdienu stikla mākslas darbnīcu – “Stikla mākslas un Studiju centrs”.
Pasākumu atbalstīja Somijas vēstniecība, IIttala veikals, LNMM. IIttala vaditāja Una Lūkina un māksliniece Laura Ose.