Esam sagatavojuši konkursa izstādi digitālā versijā, publicējuši to vietnē Facebook un gaidām skatītāju balsojumu.

Digitālā izstāde šeit : https://www.facebook.com/Gulbenes-M%C4%81kslas-skola-962150137191171 Lūdzam balsot par konkursa darbiem līdz 10. februārim. Skatītāju balsojuma līderiem esam sagatavojuši speciālas balvas! 

Vizuālās mākslas konkurss “Akvarelis. Jānis Brekte – 100” aicina apskatīt un dalībnieku darbu izstādi un novērtēt jauno autoru centienus gleznot akvareļa tehnikā!

Konkursā piedalās 263 bērnu un jauniešu no 44 Latvijas mākslas, vispārizglītojošajām skolām un studijām. Darbi atspoguļo trīs Jāņa Brektes darbos nozīmīgas tēmas – Pilsēta, Lauku ainava un Klusā daba, dalībnieki ir vecumā no 7 līdz 19 gadiem.  

    Pagājušajā gadā, godinot mākslinieka Jāņa Brektes simtgadi, Gulbenes Mākslas skolas Lizuma mākslas klase kopā ar mākslinieka Jāņa Brektes ģimeni Latvijas bērnus un jauniešus rosināja piedalīties šajā konkursā un gleznot tikpat veikli, atraisīti un virtuozi, kā to mūža garumā darīja talantīgais mākslinieks J. Ārkārtas situācijas ietekmēts un kavēts konkurss tomēr ir nonācis finiša taisnē. Konkursa žūrija ir sagatavojusi īpašas SKATĪTĀJU BALVAS, palīdzēsim kopā atrast to īpašniekus !