Ar prieku vēstām, ka mūsu skolas 11 audzēkņu darbi ir žūrijas atlasīto 369 interesantāko darbu no Latvijas mākslas skolām vidū konkursā “Mūsu pasaule, mūsu nākotne” un tiks iekļauti vienotā vides objektā “Mūsu saule”, kas būs apskatāms pie Latvijas Nacionālais mākslas muzejs Latvijas bankas simtgades veltītās izstādes “Vērtību zīmes” norises laikā no 2022. gada 9. oktobra līdz 2023. gada 15. janvārim.

Laureāti: ENIJA EMĪLIJA JANSONE, PATRĪCIJA ORLOVA, MEGIJA STEFANOVIČA, ZANE SALMIŅA, DĀVIDS MIEZĪTIS, NIKLĀVS JĀNIS SIRBĀRDIS, NELLIJA GARĀ, ARTŪRS NAKOSKINS, KATRĪNA KOKAREVIČA, AURĒLIJA POSE, RENĀTE ZEIĻUKA. Apsveicam!

Paldies skolotājām INESEI ADAMOVIČAI, DAIGAI KAUFMANEI, MAIRITAI ĶUZEI-NAKOSKINAI UN RUDĪTEI LIEPIŅAI.

Kopā tika iesūtīti vairāk nekā 900 mākslas darbi, kuru autori ir bērni un jaunieši no visas Latvijas mākslas skolām.

1010