Oktobra beigas Gulbenes Mākslas skola iekrāsojās spilgtās krāsās ar ciemošanos Azərbaycan Milli Xalça Muzeyi – Azerbaijan National Carpet Museum. Skolas direktore Sandra Dikmane un direktores vietniece metodiskajā darbā Mairita Ķuze-Nakoskina piedalījās Starptautiskajā konferencē “Bērni muzejā” un izstādes “Divi Jūliji” atklāšanā. Konferencē piedalījās lektori no Nīderlandes, Čehijas, Vācijas, Serbijas, Azerbaidžānas un citām valstīm. GMS direktore Sandra Dikmane konferences viesiem pastāstīja par mākslas izglītības sistēmu Latvijā un Gulbenes Mākslas skolas un Gulbenes novada vēstures un mākslas muzejs ilggadīgo sadarbības pieredzi, kā arī 2021. gadā izstrādātajām muzejpedagoģiskajām programmām “Mākslinieku personības” , “Stilizācija” un “Ornaments. Konferences laikā kupli apmeklētas, darbīgas un emocionāli piepildītas bija radošās darbnīcas kopā ar azerbaidžāņu bērniem un Baku skolu pedagogiem izstādē “Divi ‘Jūliji”.

Paldies par sadarbību Azərbaycan Milli Xalça Muzeyi – Azerbaijan National Carpet Museum, Embassy of Latvia in Azerbaijan, Gulbenes novads, Gulbenes novada vēstures un mākslas muzejs, AMK tərkibində İncəsənət Gimnaziyası!